Medycyna Estetyczna Wileńska 9

Kamienica przy ul. Wileńskiej 9 jest jedną z najpiękniejszych w Bydgoszczy. Ten adres zobowiązuje. Nic więc dziwnego, że wybraliśmy to miejsce na nasz gabinet. Zapewniamy komfort, dyskrecję a przede wszystkim najwyższej jakości zabiegi. Posiadamy najbardziej nowoczesne urządzenia z zakresu medyny estetycznej i kosmetologii, dzięki którym oferujemy różnorodne zabiegi, zarówno na twarz jak i ciało. O naszych pacjentów dba wykwalifikowany personel. Proponujemy usługi w zakresie medycyny, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań pacjentów przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Jeżeli cenisz sobie indywidualne podejście do pacjenta, jakość i profesjonalną opiekę, Wileńska 9 to miejsce dla Ciebie. Przyjdź i sprawdź, zapraszamy!

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy najwyższej jakości technologie, indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewniamy miłą atmosferę i dyskrecję, a to wszystko w oryginalnych wnętrzach.

Paulina Dąbek

Fizjoterapeutka, studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Praca z drugim człowiekiem oraz jego ciałem to moja ogromna pasja, dlatego ciągle rozwijam się i poszerzam kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W naszym gabinecie wykonuję zabiegi ENDERMOLOGII LPG oraz STORZ MEDICAL, dzięki którym pomagam przybliżyć się Państwu do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. W wolnym czasie uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca wraz z ich kulturą oraz lokalnymi smakami.
Zapraszam, Paulina Dąbek

Klaudia Zięba

Cześć, nazywam się Klaudia i w tym roku ukończyłam licencjat z kosmetologii.

Nie zwalniam tempa i wciąż rozwijam moją pasję, dlatego od października rozpoczynam drugi stopień – studia magisterskie tego samego kierunku. Interesuję się szeroko pojętą kosmetologią w tym stylizacją paznokci. Ogromną radość i satysfakcję czerpię z możliwości pracy w swoim zawodzie, a przede wszystkim z tego, że mogę dzielić się swoją wiedzą oraz umiejętnościami z klientami. Ukończyłam szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową oraz hybrydową mam również na koncie kursy z różnego rodzaju zdobień. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę i umiejętności uczęszczając na różne szkolenia. Na Wileńską 9 zapraszam na stylizację paznokci (manicure, pedicure) , zabiegi na ciało (Endermologię LPG,STORZ) oraz zabiegi kosmetologiczne na twarz.
Zapraszam, Klaudia Zięba

Radosław Gaszyński

Magister fizjoterapii, Absolwent Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Dyplomowany terapeuta manualny.

Fizjoterapia to nie tylko moja praca, ale również pasja i styl życia. Ponad 10 lat pracy w zawodzie daje mi ogromne doświadczenie w radzeniu sobie z pacjentami i ich problemami. Ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczę w kursach, warsztatach, krajowych kongresach. Indywidualna praca z pacjentem sprawia mi niezwykłą przyjemność i satysfakcję. Cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze poszukuję przyczyny problemu. Uważam, że wiedzą trzeba się dzielić, dlatego prowadzę zajęcia praktyczne i teoretyczne na kierunku Technik Masażysta. Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej oraz wszelkich zespołach bólowych, w szczególności kręgosłupa. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z różnych dziedzin fizjoterapii, dzięki czemu terapia jest kompleksowa i skuteczna.Stosuję nowoczesne i sprawdzone metody terapeutyczne, m. in.: FDM, MTG, PNF, IASTM, suche igłowanie, terapię wg Mulligana, terapię trzewną, terapię punktów spustowych, Kinesiotaping, falę uderzeniową. W walce z dolegliwościami bólowymi wykorzystuję również mezoterapię kolagenem (domięśniowo i okołostawowo).

Czym zajmuję się w gabinecie?
– bóle stawów i mięśni,
– ograniczenie ruchomości,
– bóle głowy,
– bruksizm,
– terapia stawów skroniowo-żuchwowych,
– rwa kulszowa,
– dyskopatia,
– łokieć tenisisty,
– łokieć golfisty,
– rwa barkowa,
– zamrożony bark,
– zespół cieśni nadgarstka,
– bóle kolan,
– uszkodzenia stawu skokowego,
– skręcenia,
– zwichnięcia,
– terapia blizn,
– ból głowy i pleców w ciąży,
– fizjoterapia okołoporodowa.
Zapraszam, Radosław Gaszyński