Medycyna Estetyczna Wileńska 9

Kamienica przy ul. Wileńskiej 9 jest jedną z najpiękniejszych w Bydgoszczy. Ten adres zobowiązuje. Nic więc dziwnego, że wybraliśmy to miejsce na nasz gabinet. Zapewniamy komfort, dyskrecję a przede wszystkim najwyższej jakości zabiegi. Posiadamy najbardziej nowoczesne urządzenia z zakresu medyny estetycznej i kosmetologii, dzięki którym oferujemy różnorodne zabiegi, zarówno na twarz jak i ciało. O naszych pacjentów dba wykwalifikowany personel. Proponujemy usługi w zakresie medycyny, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań pacjentów przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Jeżeli cenisz sobie indywidualne podejście do pacjenta, jakość i profesjonalną opiekę, Wileńska 9 to miejsce dla Ciebie. Przyjdź i sprawdź, zapraszamy!

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy najwyższej jakości technologie, indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewniamy miłą atmosferę i dyskrecję, a to wszystko w oryginalnych wnętrzach.

Dietetyka – Joanna Dreszler

Dietetyk, pielęgniarka, Mistrzyni Polski Juniorów w fitness sylwetkowym

Jestem studentką V roku dietetyki. Swoje doświadczenie w prawidłowym odżywianiu i sporcie, od strony teoretycznej i praktycznej, zdobywam dzięki konsultacjom z doświadczonymi trenerami i dietetykami oraz poznawaniu różnych dyscyplin sportowych.

Unikam słowa „dieta” i moim priorytetem jest zmiana Twoich nawyków żywieniowych tak, by były dla Ciebie jak najmniej odczuwalne a jednocześnie pomagały w kształtowaniu sylwetki. Dobre samopoczucie i zdrowie są kluczowe dla pracy nad własnym ciałem, dlatego układane przeze mnie jadłospisy bazują na pełnowartościowych posiłkach, które są proste w przygotowaniu i zawsze uwzględniają indywidualne preferencje i umiejętności kulinarne.

Jeśli Twoim celem jest zmiana obecnego odżywiania, poprawa samopoczucia lub sylwetki bez restrykcyjnych i kosztownych diet- zapraszam do współpracy!

Rehabilitacja – Radosław Gaszyński

Absolwent Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta FDM, PNF, Mulligan Concept, Kinesiotaping, Masażu tkanek głębokich jak również trener kulturystyki.

Rehabilitacja to nie tylko moja praca, ale również i pasja. Ciągle doskonalę swoje umiejętności i wiedzę z korzyścią zarówno dla siebie jak i moich pacjentów. Uczestniczę w kursach, warsztatach, krajowych kongresach. Od kilku lat aktywnie pracuję z pacjentami, co sprawia mi niezwykłą przyjemność i satysfakcję. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem.