MEDYCYNA ESTETYCZNA WILEŃSKA 9

Kamienica przy ul. Wileńskiej 9 jest jedną z najpiękniejszych w Bydgoszczy. Ten adres zobowiązuje. Nic więc dziwnego, że wybraliśmy to miejsce na nasz gabinet. Zapewniamy komfort, dyskrecję a przede wszystkim najwyższej jakości zabiegi. Posiadamy najbardziej nowoczesne urządzenia z zakresu medyny estetycznej i kosmetologii, dzięki którym oferujemy różnorodne zabiegi, zarówno na twarz jak i ciało. O naszych pacjentów dba wykwalifikowany personel. Proponujemy usługi w zakresie medycyny, kosmetologii, fizjoterapii i dietetyki. Naszym celem jest spełnienie oczekiwań pacjentów przy użyciu profesjonalnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Jeżeli cenisz sobie indywidualne podejście do pacjenta, jakość i profesjonalną opiekę, Wileńska 9 to miejsce dla Ciebie. Przyjdź i sprawdź, zapraszamy!

DLACZEGO MY?

Gwarantujemy najwyższej jakości technologie, indywidualne podejście do pacjenta oraz zapewniamy miłą atmosferę i dyskrecję, a to wszystko w oryginalnych wnętrzach.

 

Martyna Porzych

Porzych - Medycyna estetyczna BydgoszczLekarz, lekarz medycyny estetycznej – w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

„Od początku powstania Kliniki Wileńska 9 Medycyna Estetyczna dbam o Was jak tylko potrafię !
Medycyna estetyczna to przede wszystkim moja pasja – uwielbiam dokonywać zmian, a przede wszystkim poprawiać Wasze samopoczucie. Modelować Waszą pewność siebie! Cały czas uczestniczę w szkoleniach i kongresach zarówno w Polsce jak i za granicą.
Najważniejsza jest dla mnie naturalność.
Na Wileńską zapraszam Was na zabiegi z toksyną botulinową, wypełniaczami, laseroterapię i wiele innych.
Dziękuję Wam za Wasze zaufanie!”

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

 


 

Daria Tomalczyk

Daria Tomalczyk - kosmetologia, laseroterapia„Na Wileńskiej wykonuję zabiegi z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii.
Od momentu gdy ukończyłam szkołę kosmetologiczną (13 lat temu) wiedziałam że to jest to, co chciałabym robić w życiu. Dodatkowo ukończyłam roczną akademię makijażu permanentnego PMU Masterklass oraz liczne kursy z branży beauty. Swoją wiedzę pogłębiam poprzez szkolenia m. in. – endermologia LPG, depilacja laserowa, stylizacja brwi, kosmetyka biała czyli pielęgnacja skóry twarzy, ciała, dłoni oraz stóp. W swojej pracy czuję się szczęśliwa i spełniona, ponieważ robię to co kocham!
Prywatnie mam dwie córeczki, w wolnym czasie chodzę po górach, trenuje crossfit i uwielbiam tańczyć.
Zadowolenie pacjentów i atmosfera w pracy są dla mnie najważniejsze.”
A gdyby ktoś nie wiedział to właśnie Daria stara się dobrze dopasować grafik pracy gabinetów , umawia wizyty i najczęściej odbiera nasz służbowy telefon 🙂
Z chęcią przygotuje Wam kawę , herbatę lub poczęstuje jakimś łakociem.

 


 

Radosław Gaszyński

Radosław Gaszyński - fizjoterapiaMagister fizjoterapii, absolwent CM UMK w Bydgoszczy.
Dyplomowany terapeuta manualny.
Fizjoterapia to nie tylko moja praca, ale również pasja i styl życia. Ponad 10 lat pracy w zawodzie daje mi ogromne doświadczenie w radzeniu sobie z pacjentami i ich problemami.
Ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczę w kursach, warsztatach, krajowych kongresach. Indywidualna praca z pacjentem sprawia mi niezwykłą przyjemność i satysfakcję. Cechuje mnie holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze poszukuję przyczyny problemu.
Specjalizuję się w fizjoterapii ortopedycznej oraz wszelkich zespołach bólowych, w szczególności kręgosłupa.
W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z różnych dziedzin fizjoterapii, dzięki czemu terapia jest kompleksowa i skuteczna.
Pasjonat treningu siłowego, beergeek i ogromny fan gwiezdnych wojen.

 


 

Paulina Dąbek

Paulina Dąbek - fizjoterapia, rehabilitacja okołoporodowaFizjoterapeutka, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, specjalistka rehabilitacji okołoporodowej PTUG.

Praca z drugim człowiekiem oraz jego ciałem to moja ogromna pasja, dlatego ciągle rozwijam się i poszerzam kompetencje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Na co dzień zajmuję się rehabilitacją okołoporodową, neurologiczną oraz terapią blizn.

W naszym gabinecie wykonuję zabiegi ENDERMOLOGII LPG oraz STORZ MEDICAL, dzięki którym pomagam przybliżyć się Paniom do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Moją misją jest uświadamianie kobietom, że dbanie o siebie jest priorytetem!

 


 

Jan Mach

Jan MachAbsolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku fizjoterapia.

Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał na licznych szkoleniach z zakresu terapii manualnej oraz kursów takich jak pinoterapia, igłoterapia sucha czy neuromodulacja przezskórna.

Od ponad dwóch lat pracuje z pacjentami neurologicznymi w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr. Emila Warmińskiego SPZOZ w Bydgoszczy. Aktualnie studiuje osteopatię w Still Academy of Osteopathy, która jest jego największą pasją.